Zapraszamy Państwa do „Leśnej Ryby” – Ośrodka Wypoczynkowego znajdującego się w malowniczym i pełnym uroku miejscu – Jedlanka Stara, na terenach pojezierza łęczyńskiego w województwie lubelskim, nad brzegiem kameralnego jeziora Gumienek (Plan dojazdu).
Leśna Ryba to miejsce idealne dla tych, którzy chcą uciec od zgiełku wielkich miast,  spędzić cz as w rodzinnej, przyjaznej atmosferze, korzystać z uroków leśnego otoczenia.  (Galeria).

Do Państwa dyspozycji mamy 23 domki drewniane oraz 16 domków murowanych.  Domki murowane dostępne są przez cały rok.  W każdym domku znajdują się dwa pokoje, z miejscami do spania maksymalnie dla 6 osób, łazienką z prysznicem  oraz kuchnią. Domki murowane dodatkowo wyposażone są w kominek, TV oraz 4 leżaki.
Ośrodek zapewnia dostęp do własnej plaży oraz jeziora. Na terenie ośrodka znajduje się bar gdzie można zjeść dania z ryb, zapiekanki, hamburgery, lody, oraz napić się zimnego piwa.

Oferujemy także domowe posiłki – śniadanie, obiady i kolacje w naszej restauracji przygotowywane z lokalnych produktów oraz z myślą o rodzinnym menu.

Zapraszamy także do Parku Linowego – jednej z ciekawszych atrakcji w regionie oraz do odwiedzenia  Obozu Indiańskiego „Kagi Tanka” w krainie Wielkiego Kruka znajdującej się na terenie Ośrodka.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się gospodarstwo rybne, lasy pełne grzybów, („Wędkowanie, Grzybobranie”), ścieżki  rowerowe oraz turystyczne prowadzące przez lasy,pola, stawy i jeziora  (Lokalne szlaki krajoznawcze i rowerowe)
Serdecznie zapraszamy

 

  • Leśna Ryba Sp. z o.o. SK
    Stara Jedlanka 23
    21-109 Uścimów
  • Tel: (81) 852 32 02
    Kom: 533 130 328
    Email:    info@lesnaryba.pl