Zapraszamy Państwa do największego w regionie Parku Linowego Leśna Ryba składającego się z pięciu tras o łącznej długości 885 m i 82 przeszkodach. Zapewniamy niezapomniane wrażenia i dużo adrenaliny w otoczeniu pięknego lasu sosnowego. Nasze trasy usytuowane są na różnych wysokościach w zależności od wieku, wzrostu i umiejętności. Wszystkie trasy umieszczone są na drzewach pomiędzy którymi zawieszone są przeszkody.

Aby bezpiecznie przejść trasę, należy ubrać się w specjalną alpinistyczna uprząż, założyć kask oraz przejść krótkie szkolenie posługiwania się sprzętem u instruktora parku (z wyjątkiem Trasy Maluch).

 

Trasa Maluch

Przeznaczona jest dla małych dzieci, które mogą pokonywać ją samodzielnie lub wraz z rodzicem lub opiekunem. Trasa ta jest usytuowana na drzewach, w pełni zabezpieczona jest siatkami. Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem korzystania z Trasy Maluch.
regulamin maluch


Trasa łatwa

Przeznaczona jest dla osób o wzroście powyżej 120cm, składa się z 18 przeszkód usytuowanych na wysokości ok. 2 m., orientacyjny czas przejścia wraz ze szkoleniem to około 45-60 min.
Schemat trasa Łatwa


Trasa średnia

Przeznaczona jest dla osób o wzroście powyżej 160cm, składa się z 22 przeszkód, usytuowanych na wysokości około 5 m, orientacyjny czas przejścia wraz ze szkoleniem to około 45–75 min.
Schemat Trasa Średnia


Trasa trudna

Przeznaczona jest dla osób o wzroście powyżej 160cm które mają doświadczanie i czują się na siłach przejść po wymagającej i wysokiej Trasie Trudnej, składa się ona z 22 przeszkód, usytuowanych na wysokości około 5 m – 7 m, orientacyjny czas przejścia wraz ze szkoleniem to około 50–90 min.
Schemat Trasa trudna


Trasa zjazdowa (Tyrolka)

Składa się wyłącznie z 4 zjazdowych przeszkód, zaczynających się na wysokości ok. 12 m, łączna długość zjazdów to około 200 m, orientacyjny czas przejścia wraz ze szkoleniem to około 15-25 min.
Schemat Trasa Tyrolka

  • Leśna Ryba Sp. z o.o. SK
    Stara Jedlanka 23
    21-109 Uścimów
  • Tel: (81) 852 32 02
    Kom: 533 130 328
    Email:    info@lesnaryba.pl